koncert kolęd i pastorałek 2019

Dnia 06.01.2019 r. społeczność Gminy Mędrzechów zgromadziła się na hali sportowej w Mędrzechowie, aby wziąć udział w VII już kolędowaniu zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Mędrzechowie oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Mędrzechowie.

Tłumnie zgromadzonej publiczności zaprezentowały się dzieci i młodzież: z zespołu "uOwiesek" ze Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie, z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Mędrzechowskiej, z Publicznego Przedszkola w Medrzechowie oraz z Publicznego Przedszkola w Grądach.

Swoje umiejętności wokalne prezentowali również członkowie Klubu Seniora.

Oprócz śpiewu, sala rozbrzmiewała także muzyką graną na instrumentach przez artystów pod kierunkiem Pana Andrzeja Komorowskiego.

Zgromadzeni mogli posłuchać tradycyjnych kolęd i pastorałek oraz najnowszych utworów.

To były wspaniałe, magiczne chwile, które z pewnością na długo pozostaną w sercach uczestników.