Spotkanie z Policjantem 2019

W trosce o bezpieczeństwo uczniów Szkoły Podstawowej w Mędrzechowie podczas zbliżających się ferii zimowych, w dniu 09.01.2019 r. zorganizowano spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z funkcjonariuszami policji.

Panowie przypomnieli uczniom, jakie  zagrożenia czyhają na nich, a także szczegółowo omówili zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Szczególnie przestrzegli przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i jeziorach. Uczniowie otrzymali wskazówki, jak bezpiecznie bawić się na śniegu, jak poruszać się na jezdni oraz jak zachowywać się w stosunku do nieznanych osób.

Na zakończenie dzieci dostały broszury, w których zawarte są informacje na temat bezpieczeństwa.

Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za udzielenie cennych informacji, które z pewnością pozwolą wszystkim uczniom w dobrym zdrowiu powrócić po feriach do szkoły.