Eliminacje do Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Odpoczywaj na wsi"

W naszej szkole odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Odpoczywaj na wsi” organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem konkursu było:
-  promowanie wśród uczniów wypoczynku na polskiej wsi, z uwzględnieniem walorów naturalnych, dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz różnorodności przyrodniczej obszarów wiejskich
- kreowanie wizerunku obszarów wiejskich jako turystycznego rynku oferującego zróżnicowane i całoroczne atrakcje
- popularyzacja twórczości plastycznej dzieci i młodzieży.
Do konkursu prace zgłosiło 15 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych klas I – III (14 prac) i IV – VIII (1 praca).  Wyróżniono prace: Emilii Dziedzic z klasy I, Nikodema Mędali z klasy II, Martyny Bzduły z klasy III, Marcela Gurnika z klasy V.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, uczniom wyróżnionym życzymy powodzenia w dalszym etapie konkursu!

konkurs.jpg - 726.35 Kb