Szkolne przygody gangu słodziaków 2019

Ogólnopolski Konkurs - ,,Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" skierowany do uczniów klas I-III, miał na celu wyrobienie nawyku codziennego czytania. Uczniowie otrzymali dzienniczki na naklejki, które motywowały do codziennego głośnego czytania. Ideą było zebranie przez dziecko 21 naklejek przyznawanych za potwierdzone podpisem rodzica codzienne głośne czytanie. Po zakończeniu akcji uczniowie wraz z wychowawczyniami losowali ,, Słodziaki” oraz otrzymali książki i zakładki do książki - prawdziwego Przyjaciela Słodziaków. Duże uznanie dla uczestników za zaangażowanie i systematyczne czytanie.                                                                          W dalszym ciągu serdecznie zapraszamy do codziennego czytania w bibliotece.