Mikołajki 2019

Drukuj PDF

Jak co roku, nieprzerwanie od paru lat 6 grudnia uczniowie naszej szkoły oczekiwali ważnego gościa. Dodatkowe świąteczne emocje wzbudzały dzieci i młodzież przechadzający się szkolnym korytarzem ubrani na czerwono oraz noszący na głowach "mikołajowe" czapeczki.

W tym ważnym dniu odwiedził nas Mikołaj z "Panią Mikołajową" oraz "Śnieżynką" emotka.jpg - 8.29 Kb . Dzieci witały ich z ogromnym entuzjazmem. Był to magiczny czas oczekiwany przez cały rok nie tylko przez najmłodszych wychowanków.

Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami najmłodszych uczniów naszej szkoły.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43