Wigilia szkolna 2019

Drukuj PDF

Dnia 20 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, Pani Dyrektor,rodzice oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Pan Krzysztof Korzec, Sekretarz Gminy Pani Barbara Pobiegło, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Barbara Brożek, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Aneta Kolano.

Spotkanie rozpoczęło się modlitwą i poświęceniem opłatków przez ks. Tomasza Jamroza. Następnie dzieci pod kierownictwem Pani Ewy Wolińskiej, Pani Renaty Kołton i Pani Martyny Misiaszek przedstawiły montaż słowno – muzyczny. Młodzi artyści wykonali z wielką wrażliwością teksty nawiązujące do zbliżających się świąt i do dnia wigilii, przeplatane kolędami i pastorałkami. Całość ubogaciła dekoracja świąteczna przygotowana na tę okoliczność przez Panią Monikę Tracz. Na zakończenie zaśpiewano wspólnie kolędę.

Po części artystycznej Pani Dyrektor, a następnie Pan Wójt złożyli wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne, życząc całej rodzinie szkolnej, rodzicom i wszystkim gościom wiele miłości i radości z okazji zbliżających się świąt oraz pomyślności w nadchodzącym roku.

Całość spotkania zakończyło się łamaniem opłatkiem i składaniem sobie życzeń.

KONTAKT

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Mędrzechowie

 

Rynek 440

33-221 Mędrzechów

woj. małopolskie

.

 

gimed99@gmail.com

 

(14) 643 71 23

(14) 643 76 43